Квитки

Друк квитків та купонів є доволі популярною послугою в поліграфії.

Продукція цього типу широко використовуються в різних сферах бізнесу для результативної реклами, просування компаній, підвищення лояльності до бренду і розширення клієнтської аудиторії.

Виготовлення купонів, виробництво квитків і супутніх поліграфічних виробів необхідно багатьом фірмам для проведення наступних івентів:

  • ділових зустрічей;
  • бізнес-конференцій;
  • семінарів;
  • презентацій;
  • виставок

Ексклюзивне оформлення поліграфічних виробів привертає увагу клієнтів та вдало виділяє ваш бренд серед конкурентів. Типографія Салютіс допоможе виконати друк квитків з унікальними дизайнерськими ефектами та з перфорацією для відривних елементів.

Для виготовлення квитків застосовується матовий і глянцевий крейдований папір з різною щільністю: 90, 115, 130, 170 і 250 г/м². Він відрізняється від інших матеріалів рівномірною текстурою, білизною та чудовою передачею кольорів.

Друк купонів має попит у сфері торгівлі, де часто діють вигідні знижки та акції. Промо-купони допомагають розповісти цільової аудиторії про спеціальні пропозиції, зацікавити покупців, знайти нових клієнтів і, відповідно, збільшити продажі.

Якщо ви шукаєте друк квитків в Києві, звертайтеся до нас. Типографія Салютіс неодмінно порадує вигідними пропозиціями для замовників.
Крім того, ви можете скористатися послугами нашої студії дизайну, де креативні фахівці розроблять оригінальні макети для друку квитків, з урахуванням усіх ваших побажань.

Щоб замовити друк купонів, достатньо заповнити просту онлайн-форму, написати нам в живому чаті або зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Ми оперативно зв’яжемося з вами для уточнення деталей. Вже незабаром ви отримаєте потрібний тираж поліграфічної продукції та зможете ефективно використовувати її для реклами й просування бізнесу.