Витончена вітальна листівка з оригінальним дизайном — це важлива частина корпоративної культури та можливість внести різноманіття у звичайний набір офісної поліграфії.

Виготовлення листівки з логотипом і фірмовими знаками компанії — ще один шлях до індивідуальності та впізнаваності бренду. Приємним в листівках є те, що, нема потреби дотримуватись суворого офісного стилю в дизайні. Веселі, святкові, креативні сюжети, що добре поєднуються з корпоративними кольорами та логотипом, найбільш популярні серед замовників в Києві. Якщо ви ще не маєте розробленого макета вашої святкової листівки, радимо скористатися послугами студії дизайну Салютіс. Наші фахівці розроблять листівку з урахуванням усіх ваших побажань, нададуть поради щодо формату, типу друку та паперу.

Слід уважно підійти до вибору формату листівки. Стандартні листівки, подвійні горизонтальні або вертикальні моделі є найбільш поширеними. Листівки нестандартної форми — міні, мікро, квадратні, круглі, фігурні (у вигляді квітки, серця, ялинки чи пасхального яйця) чудово доповнять корпоративний подарунок.

Листівки на картоні зі спеціальною обробкою — тисненням чи вибірковим лакуванням зазвичай відносяться до преміум-сегмента та використовуються для особливих клієнтів чи партнерів.

Щільні, фактурні приємні на дотик Еко листівки з крафтового картону підкреслять ваше уважне ставлення до навколишнього середовища та вашу сучасність та екологічний стиль.

Листівки на дизайнерському картоні мають необмежені можливості для втілення творчих задумів. Різні фактури та кольори таких листівок задовольнять найвишуканіший смак.

Щоб замовити виготовлення і друк листівок (Київ, Харків, Одеса, Львів та інші міста України) в типографії Салютіс, заповніть форму зворотного зв’язку або зателефонуйте нам.