Друк конвертів з лого чи іншою корпоративною символікою є популярною послугою для юридичних осіб, оскільки робота будь якої компанії супроводжується відправкою кореспонденції.

Конверти з логотипом, виконані в єдиному корпоративному стилі, створюють імідж серйозної та заможної компанії

Конверти стануть у нагоді у наступних випадках:

  • для офіційного листування;
  • для офіційних повідомлень, запрошень і вітальних листівок;
  • для пересилання документації, рахунків, прайсів та рекламних матеріалів.

Окрім логотипа, на конвертах можна розмістити слоган компанії чи зображення в корпоративному стилі.

Друк на поштових конвертах

Типографія Салютіс здійснює друк на конвертах євроформату (вміщує складений втричі лист А4). Такий конверт з розмірами 22х11 см має позначку DL. Цей формат є загальноприйнятим і підійде для застосування у переважній більшості випадків.

Ще один тип конвертів має великий попит — це конверт для турфірм. Турконверти дуже зручні для зберігання всіх необхідних туристу документів, а для туристичної компанії — це додаткова можливість рекламувати свої послуги. Туристичні конверти можна надрукувати різної форми, кольору та розміру. Можна зробити їх паперовими, тканинними чи пластиковими, зробивши конверт красивим, незвичайним та незабутнім. У разі, якщо ви досі не маєте розробленого дизайну та макету для ваших конвертів, студія дизайну Салютіс допоможе вам з розробкою найкращого варіанту.

Ціна друку на конверті залежить від тиражу і термінів виготовлення. Заповнюйте форму зворотного зв’язку на сайті або телефонуйте. Якість і швидкість нашої роботи вас приємно здивує.