Афіши

Яскрава, барвиста графічна реклама завжди привертає увагу. Саме тому друк афіш — чудовий спосіб розповісти про свій захід та залучити відвідувачів на концерт, виставку або відкриття магазину.

Перш ніж замовити друк афіш, треба визначитися з місцем розташування — від цього залежить вибір формату. Наприклад, афіші А3 підходять для дошок оголошень. Великі формати – А1 і А2 – використовуються як самостійні плакати. Їх можна розміщувати на зупинках, в спеціальних рекламних боксах і на вітринах. Величезні плакати А0 вішають на рекламні щити або кріплять на фасадах будівель.
Для кожного такого плаката потрібен індивідуальний дизайн.

Друкарня Салютіс пропонує не лише виготовлення афіш дешево і якісно, але й допомагає на всіх етапах створення рекламної продукції. Наш менеджер підкаже, який саме формат підійде для ваших цілей. А якщо у вас немає власного дизайнера, то фахівці нашої студії дизайну розроблять для вас індивідуальний макет, що вигідно відрізнятиме ваші афіші від інших.

Широкоформатний друк афіш має ще таку важливу характеристику, як щільність паперу. Вона залежить від того, де ви плануєте розташувати свою рекламу. Плакати, розміщені в приміщенні, можна зробити на більш тонкому папері. А ось ті, що заплановані для зовнішньої реклами, мають бути надруковані на папері максимальної щільності, адже вони будуть піддаватися впливу дощу, вітру та інших атмосферних явищ.

Для того, щоб замовити друк Афіш, заповніть форму зворотного зв’язку, напишіть нам чи зателефонуйте. Ми з радістю відповімо на всі ваші питання та виконаємо первинний розрахунок вартості робіт.