Бланки

Фірмовий бланк — те, без чого не обходиться діяльність жодної серйозної компанії. Така фірмова поліграфічна продукція служить впізнаваності бренду. Ще одна важлива роль фірмового бланка — довідкова, адже, разом з логотипом, він містить контактні дані та банківські реквізити компанії.

Друк бланків виконується суворо за стандартами, встановленими для певного типу документа. Існують певні вимоги до шрифтів, розмірів, структурування і т.п. Бланки поділяються на наступні види:

  • За типом розміщенної інформації — загальні, шапка листа або шаблон документа.
  • За упорядником — організації, підрозділу чи посадової особи.
  • За розташуванням реквізитів — кутові або поздовжні.
  • За форматом – А4, А5 і інші.

Для виготовлення фірмових бланків використовують цифровий друк (переважно, при невеликих тиражах) і офсетний друк, що не поступається в якості, втім, більш дешевий.

До зовнішнього вигляду та якості бланків виставляють високі вимоги, адже ця продукція є обличчям компанії. Для друку бланків найчастіше використовують крейдований папір підвищеної білизни щільністю 80-115 г/м кв.

Якщо у вас немає макету бланку — наші дизайнери допоможуть з розробкою та підготовкою до друку. Просто залиште заявку і вкажіть у формі, що вам потрібно підготувати макет.

Після того, як ваш макет буде підготовлений, наша друкарня якісно, швидко та за прийнятною ціною виконає друк бланків і доставить готову продукцію по Києву та по Україні.