Євробуклет

Що таке Євробуклет?

Існують буклети, призначені для розсилки в поштових конвертах. Розмір Євробуклету в розкладеному вигляді зазвичай ідентичний А4, але складений, він поміщається в євроконверт (110 × 220 мм), тому формат популярний для розсилання поштою. Але Євробуклет цілком здатний взяти на себе всі функції звичайного формату буклету.

З якого паперу замовити буклети?

Для друку буклетів ми застосовуємо крейдований папір щільністю 90, 130, а іноді й 170 г / м². Загалом, чим папір щільніший, тим красивішим, соліднішим і довговічнішим виходить продукт. Але вибір щільності також залежить від кількості згинів. Якщо їх 2, то найщільніший папір 170 г для нього не підійде.

Оформлення і верстка буклету.

Корпоративний стиль — не обов’язково нудний. Ми використовуємо інноваційні друковані технології, для оформлення незвичайних і креативних буклетів. Висока точність передачі кольорів, вибірковий глянець, фігурне різання, дизайнерські матеріали, тиснення, ламінування, вибіркове або повне УФ-лакування — далеко не всі наші можливості оформлення.

Вартість рекламних буклетів.

Ціна буклету залежить від його формату, способу друку, оформлення і щільності паперу. Якщо Ви вже маєте готовий макет, досить надіслати його нам. Якщо немає макета, не витрачайте часу на пошук дизайнера. Скористайтеся послугами нашої студії дизайну Салютіс. Вже через кілька днів вам запропонують варіанти, серед яких ви обов’язково знайдете той, що до вподоби.