Типографія Салютіс забезпечить швидкий та якісний друк календарів будь-якого формату

Стильний та красивий корпоративний календар з логотипом компанії буде стояти на столі чи висіти на стіні вашого клієнта цілий рік, тож така рекламна поліграфія дуже вигідна у порівнянні з флаєрами та каталогами.

Замовивши виготовлення та друк кишенькових сувенірних календарів, новорічних календарів-ялинок та будиночків, настільних календарів з фотографіями та репродукціями, настінних квартальних календарів у нашій типографії, ви отримаєте високоякісну продукцію за конкурентоспроможною ціною.

Якщо у вас немає готового макету, щоб замовити друк перекидних календарів, радимо вам звернутися до професійних дизайнерів студії дизайну Салютіс. Наші фахівці створять макет з урахуванням усіх ваших побажань та нададуть рекомендації щодо технічної реалізації задуманого. Друк календарів А3, А2, А1 не займе багато часу. Якщо питання з макетом вже вирішені, виконання замовлення триватиме не більше 5 календарних днів.

Ціна замовлення залежить від типу друку (офсетний — при великих партіях та цифровий, дорожчий і швидкий у разі невеликої кількості замовлених екземплярів), від тиражу, обраного вами матеріалу і дизайну календаря. І це може бути як малий тираж, економ-варіант так і багатотиражне замовлення на друк.