Рекламний буклет є лідером за популярністю та ефективністю серед поліграфічної рекламної продукції.

Друк буклетів.

Головна перевага рекламних буклетів — можливість розмістити багато інформації на компактному листку та проілюструвати її. За допомогою буклету можна:

  • розповісти про компанію — принципи, бізнес-цілі, пріоритети;
  • розмістити каталог, або «анонс» асортименту товарів/послуг;
  • ознайомити потенційного клієнта з характерними рисами продукції, її стилем, ціновою політикою;
  • надати одержувачу знижку;
  • повідомити про важливу подію — новинки, акції, розпродаж.

Ще одна перевага — зручність структурування інформації. Адже лист можна поділити на кілька сторінок, а текст можна подавати блоками, що робить буклет більш читабельним.

Щоб замовити друк буклетів, треба визначитися з розміром.

Найпопулярніший розмір буклету, представлений в нашому асортименті — А4. Він може бути в 2 фальца намотуванням, гармошкою або просто зігнутий навпіл. Такий варіант компактний, його можна помістити навіть в маленьку сумку.

Також дуже зручний формат А5, складений навпіл в А6. Такий вид буклету мініатюрний, виглядає нестандартно і цікаво. В такому випадку робиться ставка не на інформативність, а на цікавий дизайн.

Якщо хочете представити свою фірму на виставці, презентації або дати багато корисної інформації про актуальні знижки на різні товари, підійде А3, зігнутий навпіл в А4.

Що таке Євробуклет?

Існують буклети, призначені для розсилки в поштових конвертах. Розмір Євробуклету в розкладеному вигляді зазвичай ідентичний А4, але складений, він поміщається в євроконверт (110 × 220 мм), тому формат популярний для розсилання поштою. Але Євробуклет цілком здатний взяти на себе всі функції звичайного формату буклету.

З якого паперу замовити буклети?

Для друку буклетів ми застосовуємо крейдований папір щільністю 90, 130, а іноді й 170 г / м². Загалом, чим папір щільніший, тим красивішим, соліднішим і довговічнішим виходить продукт. Але вибір щільності також залежить від кількості згинів. Якщо їх 2, то найщільніший папір 170 г для нього не підійде.

Оформлення і верстка буклету.

Корпоративний стиль — не обов’язково нудний. Ми використовуємо інноваційні друковані технології, для оформлення незвичайних і креативних буклетів. Висока точність передачі кольорів, вибірковий глянець, фігурне різання, дизайнерські матеріали, тиснення, ламінування, вибіркове або повне УФ-лакування — далеко не всі наші можливості оформлення.

Вартість рекламних буклетів.

Ціна буклету залежить від його формату, способу друку, оформлення і щільності паперу. Якщо Ви вже маєте готовий макет, досить надіслати його нам. Якщо немає макета, не витрачайте часу на пошук дизайнера. Скористайтеся послугами нашої студії дизайну Салютіс. Вже через кілька днів вам запропонують варіанти, серед яких ви обов’язково знайдете той, що до вподоби.

Останні продукти