Пакети

Брендовані пакети — це не лише турбота про покупців, але і чудова ненав’язлива реклама для вас. Оскільки на пакетах є велика площа для друку, вони дуже добре підходять для розміщення логотипу, малюнка або іншого брендування.

Особливу увагу потрібно приділити дизайну пакету, щоб зображення було добре видно як на заповненому, так і на порожньому виробі. Для цього малюнок має бути правильної форми і його потрібно правильно розташувати. До того ж, наприклад, для пакета “майка” і для пакета “банан” має бути різне розташування зображення. Фахівці студії дизайну Салютіс допоможуть вам підібрати оптимальну для ваших потреб форму та створять макет.

Найчастіше замовляють виготовлення пакетів продуктові магазини, магазини господарських товарів і супермаркети. Звідси покупці йдуть з горою покупок, і тому буде добре, коли такий магазин має кілька розмірів пакетів на вибір: для важких і об’ємних покупок – пакети великого розміру, для більш дрібних підійде повнокольоровий друк на пакетах форми “майка”.

Друк на пакетах банан, майка, кур’єрських пакетах, як поліетиленових, так і тканинних і паперових, наноситися спеціальними фарбами.

В результаті нанесення зображення на пакет, замовник отримує якісний відбиток, стійкий не тільки до води, а й до механічних впливів. У випадках, коли потрібно надрукувати багатокольоровий малюнок, потрібно друкувати кожен колір по черзі, а попередній колір має повністю висохнути перед новим. І так з кожного боку.

Виробництво пакетів у нас в Києві, але ми відправляємо готову продукцію по Україні кур’єрськими службами.