Сувенірна продукція

Bychek_8

Ялинкові прикраси

Розробка і виготовлення ялинкових прикрас в Києві

Питання, що подарувати до свята або пам’ятної дати, іноді стоїть гостро.

Якщо переваги та бажання близьких ще відомі, і їм можна піднести особистісний, навіть інтимний презент, то малознайомим людям, колегам, діловим партнерам більше підійдуть подарунки та сувеніри з логотипом. Це оптимальний варіант: адресний ексклюзив за доступною ціною.

Сувенір — це предмет, що нагадує про пам’ятну подію, місце відвідування, бренд, корпоративний захід. Сувеніром може бути будь-який об’єкт, який несе в собі рекламну складову, і є одночасно цінний сам по собі. Класифікацій сувенірної продукції є кілька. Всеохоплююча з них ділить відповідні вироби на три категорії:

 • поліграфічна продукція (календарі, плакати, листівки);
 • товари з наддруком (футболки, кепки, ручки та інше);
 • подарунки естетичного призначення (наприклад, кристали з тривимірним малюнком всередині скла).

Друк сувенірної продукції в Києві використовується як додатковий елемент реклами, що доповнює основний задум маркетологів.

З урахуванням вартості та галузі застосування подарунки діляться на:

 • масові: ціна до 20 грн — продукція для підтримки реалізації: ручки, запальнички, пазли;
 • промо-товари для програм лояльності: до 300 грн;
 • преміум: бізнес сувеніри з логотипом вартістю до півтори тисячі грн;
 • ексклюзивні вироби: від 1 500 грн і вище.

Залежно від того, кому призначені сувенірні товари, вони діляться на три групи:

 1. Промо-продукція. Дешеві сувеніри з логотипом, що роздаються на виставках, конференціях, презентаціях. До них відносяться сумки, ручки, записники, рекламний одяг, термоси та термокружки, ігри.
 2. Бізнес-сувеніри. Дорогі письмові набори, ексклюзивні ручки високого цінового діапазону, брендовані щоденники, годинник — товари, покликані підтримувати ділову репутацію фірми, що відповідають профілю компанії і звичкам її клієнтів.
 3. Авторські вироби. Сувеніри з логотипом на замовлення в цій категорії враховують характер аудиторії, несуть певне емоційне посилання, є неповторними, оскільки виробляються обмеженим тиражем.
 4. Окремою групою в цій класифікації стоять VIP-подарунки. Їх презентують на важливих зустрічах зі стратегічним партнером. Це може бути будь-яка продукція з перерахованих вище, в тому числі та сувеніри з логотипами компанії. Вони виготовляються з матеріалів найвищої якості з використанням ручної роботи, дорогоцінних металів і каменів для декорування.

Типографія Салютіс пропонує виготовлення сувенірів в Києві, переважно, промо категорії.

Їх переваги:

 • неповторність;
 • можливість врахувати особливості цільової аудиторії, для якої призначені товари;
 • доступний ціновий діапазон.

Якщо ви не маєте готового макету майбутнього замовлення, наші дизайнери допоможуть розробити найкращій і найвигідніший варіант з урахуванням усіх ваших побажань. Ми розробимо макет і виготовимо запальнички, ручки, годинники, кепки, бейсболки, сумки, чашки, пивні кухлі, термоси та термочашкі, пазли та футболки, різноманітні сувеніри в еко-стилі — все, що допоможе просуванню бренду, створення позитивного іміджу фірми або зробить сімейне свято незабутнім.

Для оформлення замовлення — зателефонуйте нам за телефонами, зазначеними на сайті.  Ми працюємо швидко, якісно й з задоволенням!

Приклади сувенірної продукції