Бейджі

Друк бейджів є доволі популярною послугою в поліграфії.

Продукція цього типу широко використовуються в різних сферах бізнесу для результативної реклами, просування компаній, підвищення лояльності до бренду і розширення клієнтської аудиторії.

Виготовлення бейджів і супутніх поліграфічних виробів необхідно багатьом фірмам для проведення наступних івентів:

  • ділових зустрічей;
  • бізнес-конференцій;
  • семінарів;
  • презентацій;
  • виставок

Ексклюзивне оформлення поліграфічних виробів привертає увагу клієнтів та вдало виділяє Ваш бренд серед конкурентів. Типографія Салютіс допоможе виконати друк бейджів з унікальними дизайнерськими ефектами та з персоніфікацією за необхідності.

Для виготовлення бейджів використовується матовий і глянцевий крейдований папір переважно з щільністю: 300 і 250 г/м² і з двусторонньою ламінацією для більшої жорсткості.

Друк бейджів має попит для проведення івентів, де часто є розпорядок проведення окремих заходів чи територія проведення займає велику площу. Бейджі допомагають розповісти цільової аудиторії про спеціальні пропозиції, зацікавити відвідувачів, знайти нових клієнтів і, відповідно, збільшити ефективність проведення заходу.

Якщо Ви шукаєте виготовлення бейджів в Києві, звертайтеся до нас. Типографія Салютіс неодмінно порадує вигідними пропозиціями для замовників.
Крім того, ви можете скористатися послугами нашої студії дизайну, де креативні фахівці розроблять оригінальні макети, з урахуванням усіх Ваших побажань.

Щоб замовити друк бейджів, достатньо заповнити просту онлайн-форму, написати нам в живому чаті або зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Ми оперативно зв’яжемося з Вами для уточнення деталей. Вже незабаром Ви отримаєте потрібний тираж поліграфічної продукції та зможете ефективно використовувати її для реклами й просування бізнесу.