Бірки

Навісні бірки, або як їх ще називають — ярлики, створені для того, щоб швидко надати потенційному покупцеві якнайбільше інформації про товар. Кожен магазин або бренд одягу і взуття має подбати про цей важливий елемент.

Перш ніж замовити бірку на одяг, варто визначитися з інформацію, що буде розташовано на них. Для формування впізнаваності бренду, на ярлику обов’язково має бути логотип компанії. Купуючи елемент одягу, клієнт зверне увагу на назву торгової марки, якщо ви подбали про створення яскравого і незабутнього логотипа. Якщо річ сподобається, наступного разу людина буде шукати продукцію саме вашої компанії. А як він її впізнає? Правильно — по логотипу на навісній бірці.

Крім того, на бірці може бути надрукована, частіше, зі зворотного боку, інформація про продукт, найменування і назва моделі, склад тканини, розмір, контакти виробника. Це виправдано в тому випадку, якщо у вас велика компанія і великі партії товарів.

Малі бренди частіше друкують на зворотному боці лише незмінну інформацію — про виробника, наприклад. Ті дані, які будуть змінюватися — назва моделі, розмір, ціна — можна окремо надрукувати на спеціальній наклейці, щоб потім поміщати її на бірку.

Якими бувають бірки для одягу?

Картонні бірки для одягу в Києві — найбільш популярний вид. Картонна бірка досить міцна. Вона не мнеться і не втрачає зовнішнього вигляду до тих пір, поки покупець не зірве її з одягу. У той самий час такий матеріал найбільш економічний та екологічний.

Для створення бірок ми використовуємо крейдований глянцевий картон — це прекрасний матеріал високої якості. Він приємний на дотик і дозволяє передавати яскраві фарби, забезпечуючи фотографічну якість друку.

Досить популярні останнім часом шкіряні, тканинні, жакардові бірки та бірки з крафтового паперу.

Збираючись замовити бірки для одягу в Україні, продумайте дизайн. Він повинен бути привабливим і добре запам’ятовується. У разі необхідності, дизайнери друкарні Салютіс допоможуть з розробкою макету.

Якщо ви вже маєте макет — оформіть замовлення у формі зворотного зв’язку — наш менеджер зв’яжеться з вами, щоб уточнити деталі замовлення, і ви отримаєте свою продукцію відразу по готовності.

Для створення поліграфії застосовується цифровий або офсетний друк. Ви можете вибрати спосіб, який найбільш підходить для вас. Офсетний друк застосовується на великих обсягах замовлень є більш вигідним. Якщо ви маєте час і збираєтеся замовити відразу багато ярликів — офсетний друк допоможе вам заощадити.

Цифровий друк дозволяє виготовити поліграфію в мінімально короткі терміни, але коштує трохи дорожче.

Ви можете купити бірки для одягу в таких містах, як Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Миколаїв, Полтава, Кривий Ріг, Вишневе, Запоріжжя. Зверніться в друкарню Салютіс, щоб створити найкращий ярлик для свого бренду одягу!