Анкети

Ще одним з видів продукції, яку виготовляє на замовлення типографія Салютіс, є анкети та опитувальні листи.

Анкети — це бланки з питаннями, що використовуються компаніями в різних ситуаціях:

  1. Для прийняття на роботу — дуже часто роботодавці просять заповнити анкету.
  2. Для ознайомлення з попитом на певні товари, послуги і тенденції – такі анкети можуть використовувати в соціологічних опитуваннях, в магазинах, салонах і інших місцях продажу товарів чи послуг.
  3. Для вручення подарункових карт і карт зі знижкою.
  4. Використовують їх також з метою зібрати певну інформацію. Наприклад, опитувальні листи у закладах охорони здоров’я. Така форма збору інформації дуже зручна у використанні та вигідна через порівнянно невисоку вартість.

Компанія Салютіс виготовляє анкети відмінної якості, будь-якого розміру, формату і стилю за прийнятними цінами.

Чому для виготовлення якісних анкет варто звертатися в типографію?

Ви, напевно, погодитеся з нами, що анкета відбиває стиль компанії та є представницьким документом. Саме для цього анкети розробляються з урахуванням стилістики компанії-замовника. Навіть після того, як людина заполнить анкету, у нього залишиться в пам’яті «картинка». У випадку, якщо це опитування, то зовнішній вигляд анкети безпосередньо впливає на якість відповідей. Адже набагато приємніше заповнювати анкету з хорошим дизайном, та й ставлення буде більш серйозним.

Важливим моментів у виготовленні анкет є створення макета. Студія дизайну Салютіс надає своїм клієнтам послуги професійного дизайнера, який створить неповторний макет анкети чи опитувального листа. Під час розробки макета враховуються не лише стилістичні моменти, але і такі важливі аспекти, як сприйняття людиною інформації.

Професіонал завжди зможе зробити дизайн таким, щоб всі акценти були розставлені правильно, а документ в цілому справляв хороше враження. Всі ваші побажання щодо дизайну будуть враховані в створенні «правильної» анкети.

Важливо, звичайно, і якість самого друку. Наша компанія оснащена тільки високотехнологічним обладнанням, а значить, результат буде відмінної якості. Ми виконаємо на замовлення анкети будь-якої складності. Додатково Ви можете замовити текстурні анкети, лаковані або анкети з іншими оздобленням. При виготовленні ми використовуємо різні види друку, що допомагає досягати різних ефектів.

Своїм клієнтам ми пропонуємо найкращий асортимент поліграфічної продукції, який можна замовити. А професійний персонал і сучасне обладнання допоможуть виконати ваше замовлення в найкоротші терміни.

Замовити виготовлення анкет в типографії Салютіс в Києві можна за контактами, зазначеними на сайті.