Прес Волли

Прес Волл — зручна мобільна конструкція, яка швидко виготовляється і широко використовується в рекламній індустрії.

Нинішні технології дозволяють доставити brand wall (press wall) до місця призначення в легкому і компактному контейнері, з яким впорається одна людина. Транспортування обійдеться набагато дешевше в порівнянні з доставкою на спецмашинах, і не завдасть жодного клопоту. Крім того, складання конструкції займає мінімум часу і сил. Для цього навіть не знадобиться купувати монтажні інструменти. У підсумку, заощаджений час ви зможете приділити підготовці до вашого заходу, а також відвідувачам.

У різних типів прес воллів, які підходять для різних цілей є низка переваг:

 1. мала вага;
 2. легкість монтажу та демонтажу;
 3. зручність транспортування через компактність;
 4. багаторазове використання конструкції;
 5. недороге виготовлення;
 6. тривалий час експлуатації та практичність.

При правильному поводженні, стенд служитиме роками.

Розрізняють наступні види прес воллів:

 • «Хром стандарт» – зручна і проста конструкція, що складається з хромованих труб, товщиною 1,1 мм і діаметром 2,5 см, та з’єднувачів типу. «Джокер». Монтаж не потребує втручання фахівців. Може виготовлятися у будь-яких розмірах.
 • «Прайм» – нова мобільна, розбірна конструкція типу «Пресс-Волл» з можливістю регулювання висоти завдяки телескопічним стійкам. Специфіка кріплення банера забезпечує мінімальну видимість конструкції, а так само мінімальний зазор між сюжетом та підлогою. Можлива установка двох банерів (з двох сторін). «Прайм стандарт» – ширина конструкції – 150 і 180 см. Регулювання висоти від 150 до 250 см. «Прайм максі» – ширина конструкції 300см. Регулювання висоти від 150 до 250 см.
 • «Ялинка Стандарт» – металева розбірна конструкція у вигляді хреста і вертикальної штанги, з механізмом натяжки. Банер кріпитися до спеціальних алюмінієвих планок висотою 230 см. Завдяки телескопічній системі кріплень можливе регулювання висоти банера. До комплекту конструкції додається сумка. «Ялинка Стандарт» – Висота від 50 до 220 см, ширина до 190 см. «Ялинка Максі» Висота від 50 до 220 см, ширина до 300 см.

Крім цього, наша компанія також надає інше рекламне обладнання, таке як: банерні конструкції, вивіски, стійки рецепшн. Ціна на послуги залежить від обраних матеріалів, термінів виготовлення і розмірів.

При виборі прес Волла в г. Киев слід звернути увагу на наступні чинники:

 1. розмір приміщення, в якому проводиться захід;
 2. індивідуально спроектовані конструкції або типові;
 3. ціна використовуваних матеріалів;
 4. якість рекламного полотна.

Звернувшись до нас за телефоном, вказаним на сайті, ви можете отримати якісну допомогу фахівців щодо вибору найоптимальнішого виставкового обладнання для створення продукції для реклами вашого бізнесу.

Дизайнери нашої компанії зроблять усе можливе, щоб ваші рекламні конструкції вигідно виділялися і привертали увагу відвідувачів.

Правильно оформлений і якісний прес волл стане цікавою, привабливою і необхідною частиною вашого заходу. Якісне обладнання, яке можна замовити в Києві, підкреслює корпоративний стиль компанії, тому вибору дизайну слід приділити особливу увагу.