Єврофлаєри

Флаєр — це інструмент реклами, яка приваблює читача вигодою при покупці товару або послуги (інформує про розпродаж, новинки за цікавою ціною, а часто сам є купоном на знижку або перепусткою на захід).

Флаєри застосовні в різноманих сферах бізнесу: магазини, заклади громадського харчування, розважальні заходи, освітні програми та курси, і цей перелік можна довго продовжувати.

Стандартний розмір флаєра – 210 × 99 мм, тому він легко поміститься в невелику сумочку чи в кишеню.

Формат єврофлаєрів, що у складеному вигляді легко розташовується у конверті, спочатку використовували виключно для поштової розсилки. Але зараз він широко використовується як для розсилання в євроконвертах, так і для розповсюдження на вулиці.

Для друку флаєрів найчастіше використовують крейдований папір, оскільки він чудово передає кольори, приємний на дотик, має гладеньку фактуру з легким шляхетним глянцем або матовим ефектом.

Щільність паперу може варіювати від 90 до 350 г / м2. Чим щільність вище, тим якісніше і солідніше виглядає флаєр. Ціна виробу з найбільш щільних видів паперу буде трохи вище, але вона цілком себе виправдовує, адже вигідно підкреслить імідж компанії.

У разі бажання замовника підкреслити нестандартну концепцію і стилістику компанії можна спробувати нестандартні матеріали для друку флаєрів.

Крафт-папір, оксамитовий папір, еко-папір — чудовий спосіб зробити виразний штрих на еко-тематику або підкреслити статус компанії. Флаєри, надруковані на такому папері виглядають цікаво, вони приємні на дотик та виділяються серед інших.

Цифровий друк ідеально підходить для термінового друку флаєрів і для невеликих партій. Офсетний друк флаєрів обходиться більш дешево і виправдовує себе, якщо потрібен великий тираж.

Якщо у вас немає макету флаєру — наші дизайнери допоможуть з розробкою та підготовкою до друку. Просто залиште заявку і вкажіть у формі, що вам потрібно підготувати макет.

Після того, як ваш макет буде підготовлений, наша друкарня якісно, швидко та за прийнятною ціною виконає друк флаєрів і доставить готову продукцію по Києву та по Україні.