Плакати

Плакати, постери й афіші — тип рекламної поліграфічної продукції, що незмінно користується популярністю.

Плакати потрібні, щоб ефективно проінформувати потенційного відвідувача кінотеатру, концерту, вистави або виставки, звернути увагу споживача послуги на важливі події, акції та знижки. Ефективність цього типу рекламної продукції залежить від місця розміщення, яке, бажано має велику прохідність та постійну наявність представників цільової аудиторії. Однак, не можна нехтувати і дизайном плакату. Яскравий дизайн рекламного плакату, що містить всю необхідну інформацію про захід, місце та час проведення, обов’язково приверне увагу потенційного клієнта.

Виготовлення плакатів

Постери та афіші можуть виготовлятися різних розмірів. Так, невеликі аркуші формату А4 або А3 друкують для розміщення в приміщеннях, в автобусах, ліфтах або під’їздах. Плакати великого розміру, на папері формату А2 або А, підійдуть для вуличної реклами.
Слід приділити увагу і вибору паперу. Плакати, призначені для зовнішнього розташування, мають бути міцні та стійкі до впливу атмосферних явищ.

Студія дизайну Салютіс допоможе вам розробити макет плакату, постеру чи афіші та надасть рекомендації щодо технічних параметрів.

Коли макет готовий, друкарня Салютіс виконає якісний і яскравий друк вашого замовлення у строк та організує доставку по Києву та Україною. Ви обов’язково отримаєте бажаний результат.