Сертифікати

Фірмові сертифікати замовляють, щоб підкреслити надійність та авторитетність компанії. Елегантні бланки використовують у якості подарунка родичу або другу.

Така адресна реклама збільшує впізнаваність та популярність бренду, розширює аудиторію потенційних клієнтів. Сертифікат може бути роздрукований на щільному папері, картоні, пластику чи на еко-папері. Вибір методу друку сертифікату залежить від задач та потреб замовника.

  • Цифровий друк використовується для невеликих тиражів і дозволяє створювати на виробі зображення з високою чіткістю. Метод цифрового друку дозволяє робити пробний екземпляр сертифікату.
  • Офсетний метод виробництва використовується для друку великих тиражів і здійснюється на великогабаритних офсетних верстатах. При такому способі виробництва мінімальний формат – А3. Перед виробництвом виготовляється друкована форма, потім відбувається процес фарбування і ламінування.

Остаточним етапом є процес вирубки/нарізки сертифікатів.

Студія дизайну Салютіс допоможе вам розробити макет сертифікату та надасть рекомендації щодо технічних параметрів.

Коли макет готовий, друкарня Салютіс виконає якісний і яскравий друк вашого замовлення у строк та організує доставку по Києву та Україною. Ви обов’язково отримаєте бажаний результат.