Газети

Попри поширення цифрових технологій, багато хто, як і раніше, надає перевагу друкованим виданням та полюбляє дізнаватися про новини з газет.

Постійний попит мають регіональні та тематичні друковані видання, що висвітлюють вузькопрофільні новини, розраховані на певну аудиторію. У таких газетах популярними є виступу і коментарі лікарів, вчителів, представники органів місцевого врядування і т.п.

Газети друкують рекламні агенції, фармацевтичні компанії, агенції нерухомості, органи місцевого врядування, політичні партії, релігійні організації. Ця недорога, якісна й універсальна поліграфія стане у нагоді, коли вам необхідно висвітлити якусь подію, презентувати конференцію та її спікерів, ознайомити з товарами, послуги або зробити тематичний огляд.

Друкарня Салютіс виготовляє поліграфічну продукцію будь-якої складності, використовуючи високотехнологічне і сучасне обладнання.

Наша друкарня швидко і якісно видрукує на замовлення газети формату А2 в А3 навпіл і А3 в А4 навпіл.

Ви можете обрати такий папір:

  • крейдований стандарт;
  • економ офсет;
  • Еко крафт.

Вартість друку газети в друкарні Салютіс конкурентна і залежить від обраного матеріалу та тиражу. Щоб замовити друк газети в Києві або інших містах України, звертайтеся за номерами телефонів, вказаними на сайті. Наш менеджер докладно розповісти про деталі і попередньо прорахувати замовлення.

Студія дизайну Салютіс готова розробити індивідуальний макет та зверстати газету з урахуванням всіх ваших побажань.