Воблер — тремтячій рекламний носій, на якому написані умови акції або зображена інша інформація, переважно, рекламного характеру. Конструкція складається з пластикової ніжки (пружини, прищіпки) і паперової, дерев’янної або пластикової основи.

Реклама на цих оригінальних носіях добре привертає увагу потенційного покупця до необхідного товару. І хоча розміри воблерів невеликі, ефект від їх присутності в магазині, при правильному їх розташуванні в приміщенні, доволі відчутний. Якщо воблер розміщений біля рекламованого товару, шансів, що він приверне увагу покупця, більше.

Особливості виготовлення воблерів

Існує кілька видів поліграфічних воблерів:

  • стандартна форма (круглий, квадратний, прямокутний), на який наноситься необхідна інформація;
  • фігурна форма (у вигляді квітки, черевичка, подарунка і т.п.).

Цей високоефективний метод реклами досить недорогий у виготовленні. Вартість замовлення воблерів тим дешевша, чим більшу партію ви плануєте замовляти.

Виготовлення рекламних воблерів — одна з низки послуг, що їх надає типографія Салютіс. Наша студія дизайну, у разі необхідності, розробить стиль рекламної компанії та макети для поліграфії.

Не впевнені, який матеріал (стандартний, крейдований папір або пластик) і спосіб нанесення зображення (цифровий, офсетний друк, УФ-друк або шовкографія) обрати? Наші менеджери допоможуть визначитися із формою та матеріалами і покриттям, швидко підрахують вартість виготовлення замовлення та зорієнтують у строках.