Про нас

Хто ми є?

Поліграфія — неодмінна складова кожного бізнесу, його обличчя та візитівка. Понад два десятиріччя типографія Салютіс працює в Києві, виготовляючи поліграфічну продукцію для клієнтів з України та закордоння.

Маємо власне виробництво повного циклу, якісне обладнання та найкращі матеріали для друку чорно-білої та кольорової поліграфії малими чи великими тиражами.

Але головна наша гордість — це люди. Компанія Салютіс пишається дружнім, привітним, стабільним та професійним колективом, що протягом десятиріч забезпечує весь процес від обробки замовлення, до постачання продукції в офіс клієнта.

Наші потужності дозволяють швидко виконувати терміновий друк, а відсутність посередників між виробником та замовником — тримати привабливі розцінки на нашу продукцію.

Маєте потребу у великоформатній поліграфії, банерах для зовнішньої реклами або в роздруківці форматів А4, А3, А5? Наша компанія забезпечить оперативний та якісний друк будь якої рекламної продукції будь якого формату.

Не знаєте з чого почати? Наша студія дизайну недорого розробить, залежно від ваших потреб, корпоративну концепцію, фірмовий стиль та макети поліграфічної продукції. Ми проведемо якісне відеознімання та створимо портфоліо фоторобіт для вашого бізнесу, розробимо дизайн та підберемо оптимальні технічні характеристики для обгортки, плакатів, записників чи банерів.

Перш ніж зробити вибір, варто розрахувати ціну майбутнього замовлення. Це легко і швидко. Заповніть форму зворотного зв’язку або зателефонуйте, напишіть на електронну пошту чи приходьте до нас в офіс.

Ми розташовані на правому березі Києва, майже у центрі 😉

Працюємо виключно з юридичними особами, запрошуємо до кооперації маркетингові та дизайнерські агенції і фірми.

Гарантуємо, що спочатку вам сподобається наш прайс, а потім — хороша швидкість та якість виконання замовлення.

Принципи нашої роботи

ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС

Спрощуємо та прискорюємо процес узгодження Технічного Завдання, розробку та виготовлення продукції

ЗБЕРІГАЄМО ВАШИ НЕРВИ

В роботі з нами ви зустрінете обов’язковість, небайдужість і відповідальність

ЕКОНОМИМО ВАШІ ГРОШІ

Пропонуємо вам оптимальне технічне рішення замовлення і знаходимо розумний ціновий компроміс

ДОРОЖИМО ВАМИ

Виконуємо те, що обіцяємо. Ми завжди чесні з вами, оскільки саме ваша довіра наш основний капітал

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

Нам важлива ваша думка