Брендінг у місцях продажу

Поняття брендингу в Києві тісно пов’язане зі створенням фірмового стилю, воно не має чіткого і короткого визначення. Створення бренду — це певний набір атрибутів продукту (торгової марки), який робить його швидко впізнаваним, викликає позитивні асоціації та враження. Це, закладені в рекламі, переваги даного продукту, пов’язані з його високою якістю, зручністю в експлуатації, цікавим дизайном.

Брендинг — це, власне, створення бренду, кінцевий ефект якого полягає в тому, що покупець віддасть перевагу вашій продукції при порівнянні з іншим аналогами, пропонованим до продажу на ринку.

Розробка логотипу — це частина роботи зі створення бренду. Але ринкові закони діють жорстко; брендинг повинен реально відображати безсумнівні переваги рекламованої продукції (послуг).

Чим більше брендів з’являється на ринку, тим більші вимоги висуваються до створення іміджу продукції. Це — хороший естетичний і художній смак, грамотність, вміння коротко викласти переваги та суть рекламного продукту.

Етапи створення бренду:

  • Неймінг — це процес розробки назви бренду для компанії або для товарів (послуг). Результатом професійного нейминга є створення матеріалу, що запам’ятовується та унікального назви.
  • Створення логотипу. Логотип — один з найважливіших атрибутів бренду. Розробка цікавого і незабутнього логотипу — це складна робота, що вимагає професійного підходу і креативних рішень.
  • Розробка brand-book. У бренд-буці описується використання фірмового стилю бренду, рекомендації щодо правильного нанесення логотипу на бланки, конверти, сувенірну продукцію, оформлення транспорту і т.д.
  • Розробка слогану. Слоган — рекламний девіз, який в стислому вигляді передає рекламне повідомлення про бренд, для залучення уваги цільової аудиторії, підвищення її лояльності бренду, стимулювання продажів.
  • Розробка фірмового стилю. Фірмовий стиль — це набір елементів, які ідентифікують конкретний бренд на ринку і виділяють його серед інших. Елементи фірмового стилю використовуються в рекламних матеріалах.
  • Створення сайту. Сайт — обличчя бренду в мережі Інтернет. Розробка від сайтів-візиток і інтернет-магазинів до великих нестандартних проектів, сучасний адаптивний дизайн.

Студія дизайну Салютіс має великий досвід розробки брендінгу найрізноманітніших компаній, тож успішно, якісно і вчасно виконає навіть дуже складне завдання. Замовляйте брендінг вашої компанії за контактами, зазначеними на сайті.