Лазерна різка та гравіювання

Лазерне гравіювання — це технологія нанесення різних зображень на будь-яку поверхню шляхом впливу лазерного випромінювання. Спеціальне обладнання дозволяє задавати потужність і діаметр обробного променя. Саме ці налаштування регулюють товщину ліній зображення і його чіткість. Таким чином, зображення, які отримані завдяки лазерному гравіювання, характеризуються високою чіткістю і стійкістю. Гравіювання ідеально підходить для нанесення різних зображень на предмети, які будуть використовуватися (ручки, брелоки і т. п.). А уявіть, як вдосконалюється друк листівок, різних запрошень та іншої поліграфічної продукції, завдяки використанню цієї високоякісної технології.

Переваги лазерного гравіювання:

  1. Малюнок, нанесений лазерним гравером, стійкий до стирання.
  2. Лазерне гравірування дозволяє створити подарунок або сувенір більш презентабельним.
  3. Сприяє зменшити ризик пошкодження і деформації поверхні матеріалу, що обробляється.
  4. Для лазерного гравірування підходять майже всі поверхні.

Де ж застосовується лазерне гравіювання?

  1. Ексклюзивна сувенірна і рекламна продукція
  2. Гравірування логотипів на корпоративних сувенірах (ручки, рамки, брелоки, попільнички, запальнички, візитниці).
  3. Нагородні дошки та сертифікати.
  4. Нагороди, медалі, значки.

Лазерне гравірування вирішує велику кількість споживчих завдань. Так, його можна використовувати як з декоративно-художньою метою, так і з практичними цілями. Адже за допомогою лазерного гравіювання можна прикрашати написами, малюнками, візерунками різні поверхні. А також можна легко вирізати з будь-яких матеріалів об’ємні написи, оригінальні сувеніри, брошки, значки, ручки, підставки та інше.

У друкарні  Салютіс ви отримаєте якісне, оперативне обслуговування та відмінний результат за прийнятною ціною. Щоб замовити лазерне гравірування, звертайтеся до нас за контактами, зазначеними на сайті.