Друк каталогів

Каталог — це рекламна поліграфічна продукція, що складається з коротких описів товарів чи послуг з якісними кольоровими або чорно-білим фотографіями. Каталог є найповнішим викладенням інформації про товари чи послуги компанії. Саме тому його можна вважати ідеальним рішенням для компаній, які постійно поповнюють асортимент товарів і послуг.

Етапи виробництва рекламних каталогів

Вимоги до каталогів дуже високі. Це і якість паперу, і формат (а5, а4), і спосіб друку (офсетний чи цифровий) і дорогі дизайнерські матеріали, і особливості друку. Але першим, найвідповідальнішим етапом є розробка макету майбутнього каталогу. Якщо ви ще не маєте макету, наші дизайнери допоможуть вам з його розробкою.

Друкарня Салютіс виконає ваше замовлення на найвищому рівні, забезпечивши чудову якість поліграфічній продукції та оперативний друк.

Друк каталогів, календарів, листівок, флаєрів перед участю в галузевій виставці, конференції, форумі або для встановлення ділового контакту з потенційними партнерами є відповідальною частиною підготовки до заходу. Компанія Салютіс має спеціальні пакетні пропозиції для подібних замовлень. Це зекономить ваш час та дозволить отримати найвищу якість поліграфії за найкращою ціною.