Друк книг — використовується не лише як окремий бізнес, але й для просування кар’єри в якості інструменту реклами або створення іміджу.

Щоб книга не загубилася на полиці поряд з виданнями конкурентів, рекомендуємо вибрати для залучення читачів різні варіанти післядрукарської обробки — тиснення золотом або сріблом, ламінація, УФ-лак. Формат книги та її палітурку підбирайте виходячи з цілей книги та її тематики.

Салютіс пропонує друк книг малими та великими тиражами з розробкою макета і дизайну. З Вас — текст, з нас верстка та друк! Готову продукцію доставимо в будь-яку точку України.

Ціна на друк книги в типографії залежить від багатьох факторів:

  • тираж;
  • формат;
  • внутрішній папір;
  • обкладинка;
  • кольоровість друку;
  • післядрукарська обробка.

Друк книги на замовлення — багатоетапний процес, в якому кожна деталь впливає на кінцевий результат. Якщо ви хочете зробити видання успішним, маєте ретельно обміркувати все — вибір паперу, формат, плетіння й оформлення обкладинки.

Який тираж обрати? Тираж залежить від мети книги: якщо ви хочете подарунковий варіант, можна зупинитися на одиничному екземплярі, якщо це внутрішні корпоративні книги — оптимальний тираж від 50 штук. Для продажу рекомендуємо почати зі 100-1000 екземплярів, в залежності від популярності автора. Цього цілком достатньо, щоб оцінити попит і виправити недоліки в разі їх виникнення. У разі потреби завжди можна додрукувати необхідну кількість екземплярів за вже готовим макетом.

Щоб видати нову книгу, ми радимо приділити особливу увагу дизайну та ознайомитися з можливими варіантами її оформлення.

Студія дизайну Салютіс допоможе створити якісний макет вашої книги, підготує її до друку, а типографія Салютіс виконає професійний друк у стислі строки та за прийнятною ціною.