Етикетки

Етикетки — дуже поширений тип поліграфії, який можна зустріти у кожному магазині. Етикетки містять всю необхідну інформацію про продукт і виробника.

Стікер — самоклеюча етикетка, яку переважно використовують для друку наклейок, цінників, рекламних етикеток, етикеток з нумерацією, інформаційних наклейок. Стікери можуть розташовуватися безпосередньо на продукті, на його упаковці, в місцях продажів або громадському транспорті. Стікери замовляють для програм формування бренду, для рекламних акцій, для виробництва сувенірної продукції і підготовки урочистих заходів. До речі, автомобільні наклейки виготовляються за спеціальними технологіями, що забезпечують високу водостійкість.

Інформація на готову етикетку наноситься за допомогою термо і термотрансферних принтерів, які, в свою чергу, є одними з кращих для друку штрих-кодів.

Самоклеюча етикетка складається з кількох шарів:

  • Поверхневий шар для нанесення зображення
  • Паперова або полімерна основа
  • Клейовий шар
  • Підложки

Друк етикеток за можна поділити на два типи:

  1. Рулонний друк
  2. Листовий друк

Етикетки в рулонах є найбільш економічним і зручним способом маркування. Такі етикетки можна використовувати як для маркування вручну, так і з аплікаторами (ручними, напівавтомат, автомат).
Якщо у вас немає макету етикетки — наші дизайнери допоможуть з розробкою та підготовкою до друку. Просто залиште заявку і вкажіть у формі, що вам потрібно підготувати макет.

Після того, як ваш макет буде підготовлений, наша друкарня якісно, швидко та за прийнятною ціною виконає друк етикеток і доставить готову продукцію по Києву та по Україні.