Запитання та відповіді

 • Які послуги ви надаєте?

  Понад два десятиріччя типографія Салютіс працює в Києві, виготовляючи поліграфічну продукцію для клієнтів з України та закордоння.

  Маємо власне виробництво повного циклу, якісне обладнання та найкращі матеріали для друку чорно-білої та кольорової поліграфії малими чи великими тиражами.

  Наші потужності дозволяють швидко виконувати терміновий друк, а відсутність посередників між виробником та замовником — тримати привабливі розцінки на нашу продукцію.

 • Що необхідно для розрахунку кошторису тиражу?

  Вид продукції, тираж та безпосередньо кількість одиниць продукції, розмір в готовому виді, спосіб скріплення сторінок, якщо це багатосторінкова продукція, прописана необхідність додаткових оздоблювальних операцій таких як: вибіркове УФ-лакування, висікання, ламінування і тому подібне. Також потрібно прописати необхідність створення силами команди дизайнерів компанії «Салютіс» макетів.

 • Скільки часу потребує розрахунок кошторису замовлення?

  Наша команда менеджерів по роботі з клієнтами розрахує Ваше замовлення в максимально короткий термін. В залежності від складності конструкції прорахунок може зайняти від 20 хвилин до 2 годин.

 • Чи надаєте ви знижки постійним клієнтам?

  Співпраця на постійній основі з типографією «Салютіс» дуже вигідна не тільки з точки зору демократичності розцінок, але і зручності роботи з компанією, яка відповідально і оперативно виконує свої обовя’зки.

 • Чи можу я отримати оригинал-макет?

  Звісно можете, якщо цей макет був розроблений силами команди компанії «Салютіс».

 • Які вимоги до макетів, що надаються клієнтом?

  У випадку, якщо Ви самі готуєте макети в друк, він повинен відповідати вимогам, представленим в окремому pdf-файлі, що буде відкрито у новому вікні: вимоги до макетів.

 • Як швидко буде перероблено замовлення у випадку виявлення браку?

  Компанія «Салютіс» відповідально ставиться до виконання своїх обов’язків і завжди йде на зустріч клієнту.

  У випадку виявлення браку одержаного через халатність команди «Салютіс», ми зробимо все можливе аби мінімізувати втрати клієнта в найкоротший термін.

 • Якій мінімальний тираж продукції?

  У парку нашого обладнання є машина цифрового способу друку, яка дає нам можливість виготовляти продукцію обсягом навіть 1 примірник.

 • Які умови термінового замовлення?

  1. Компетентно сформульоване технічне завдання.
  2. Підготовлений оригінал-макет.
  3. Оперативний фідбек на отримані від нас листи.
 • Як оптимізувати свої затрати при замовлені продукції?

  Будь-яку оптимізацію, воно ж здешевлення, продукції потрібно робити обдумано і зважати на всі фактори і параметри продукції. Якщо Ви б хотіли оптимізувати наш прорахунок, просто зв’яжіться з нашим менеджером, який компетентно зможе знайти шляхи вирішення Вашого питання.