Блокноти з логотипом та іншими елементами брендування використовуються в різних сферах бізнесу і є чудовою ідеєю для подарунка діловим партнерам та клієнтам. Фірмові блокноти можна презентувати публіці на бізнес-зустрічах, виставках, конференціях, тренінгах. Якщо такий виріб виконаний стильно та зі смаком, то він ще довго працюватиме у якості ненав’язливої реклами вашої компанії.

Особливою популярністю сьогодні користується друк блокнотів на замовлення з оригінальним дизайном. Типографія Салютіс виготовляє унікальну поліграфічну продукцію будь-якої складності за короткий час.

Друк блокнотів проходить у кілька етапів, за якими ретельно стежать фахівці компанії. Один з найважливіших початкових кроків — розробка оригінального стилю блокнота. Клієнт може надати власний макет або доручити його розробку студії дизайну Салютіс.

У нашій друкарні ви можете замовити блокноти з логотипом на будь-який смак: з нанесенням фарби або тисненням, з м’якою палітуркою, металевими пружинами та скобами, альбомні та книжкові, кольорові та чорно-білі.

Друк блокнотів на замовлення передбачає вибір бажаного формату:

  • А4 (210×297мм);
  • А5 (148×210мм);
  • А6 (105х148мм).

Якщо вам потрібен нестандартний розмір, наші фахівці створять блокнот під замовлення за індивідуальними параметрами та з урахуванням усіх ваших побажань.

У виготовленні блокнотів з логотипом ми використовуємо якісний матеріал — офсетний і крейдований папір щільністю від 80 до 350 г / м². Він відрізняється рівномірною структурою, гладкою поверхнею, білизною і гарною передачею кольору. Завдяки цим властивостям друк блокнотів проходить без виробничого браку, а в результаті маємо бездоганну поліграфію.