Наші клієнти

Клієнти «Салютіс Прінт»

Aicore Consumer

Головна місія компанії – поліпшення якості життя кожної людини шляхом надання лікарських препаратів з підтвердженою ефективністю, а також популяризація культури відповідального споживання і призначення лікарських засобів.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Alcon Ukraine

Будучи глобальним лідером в галузі офтальмології, компанія Алкон докладає великих зусиль та інвестує значні ресурси в розвиток та виробництво інноваційних медичних препаратів та приладів для забезпечення усіх потреб в цьому напрямку медицини.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Castrol Ukraine

Castrol є провідним у світі виробником, дистриб’ютором і продавцем високоякісних мастильних олив, консистентних мастил і пов’язаних з ними послуг для клієнтів, які представляють автомобільну, промислову, морську, авіаційну, нафтодобувну і виробничу галузі в усьому світі.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Delta Medical

Дельта Медікел – це команда професіоналів, орієнтованих на результат, об’єднаних спільною метою: знайти і надати людям рішення, здатні зробити їх майбутнє здоровим і щасливим. Місія компанії забезпечення населення інноваційними продуктами найвищої якості для підтримки здоров’я і краси.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Goethe-Institut Ukraine

Goethe-Institut e. V. – це культурний інститут Федеративної Республіки Німеччина, який діє в усьому світі, сприяє знанню німецької мови за кордоном і підтримує міжнародну культурну співпрацю. Він поширює інформацію про культурне, суспільне і політичне життя в Німеччині.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Goodyear Dunlop Tires Ukraine

Goodyear Dunlop Tires Ukraine це представництво всесвітньо відомого виробника шин Goodyear. Якість, на яку ви можете покластися: літні, зимові та всесезонні шини Goodyear були випробувані незалежними європейськими тематичними журналами протягом останніх 5 років — із відмінними результатами.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

GROHE Ukraine

GROHE десятиліттями випускає на ринок численні сантехнічні вироби для ванної кімнати та кухні – новаторські, конструктивно продумані, відмічені нагородами. Фахівці GROHE виконують лиття, гальванізацію, збірку, шліфування і покриття виробів, доводячи їх до досконалості.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Imperial Tobacco Україна

Imperial Brands PLC – провідна міжнародна компанія, яка займається виробництвом, дистрибуцією і продажем широкого спектру тютюнових продуктів. В Україні Imperial Tobacco є одним з найбільших виробників тютюнової продукції, що включає такі відомі бренди як Davidoff, West, Parker & Simpson, Jade та «Прима».

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Ново Нордіск Україна

Ново Нордіск – глобальна фармацевтична компанія, яка вже понад 90 років є лідером інновацій в лікуванні діабету. За цей час ми здобули досвід та можливості, що дозволяють нам допомагати людям з іншими серйозними хронічними захворюваннями, такими як гемофілія, порушення зростання та ожиріння.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

«Нова Пошта»

Група «Нова Пошта» надає клієнтам – як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Інтернешнл».

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Paul Lange Ukraine

Компанію ПАУЛ ЛАНГЕ УКРАЇНА засновано у 2005 році під егідою найбільшого європейського постачальника компонентів SHIMANO – PAUL LANGE & Co.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Квайссер Фарма ГмбХ и Ко. КГ

Головною метою компанії «Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ »є щоденна турбота про здоров’я і збереження гарного самопочуття своїх споживачів.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Компанія Sandoz

Компанія Sandoz, підрозділ групи компаній Novartis, є світовим лідером у галузі генеричних лікарських засобів та біосимілярів. Наша місія полягає у відкритті нових шляхів для покращення якості та продовження тривалості життя людей.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Серв'є Україна

Серв’є – міжнародна французька фармацевтична компанія, яка управляється неприбутковим фондом. У компанії працює 22000 співробітників у 149 країнах світу.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Shire Ukraine

Shire – світовий лідер з обслуговування пацієнтів з рідкісними захворюваннями. Ми прагнемо розробити найкращі методи терапії в основних областях рідкісних захворювань, включаючи гематологію, імунологію, генетичні хвороби, неврологію та внутрішні хвороби зі зростаючими терапевтичними групамии у офтальмології та онкології.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Компанія Tarkett

Маючи більш ніж 120-річний досвід у створенні безпечних, довговічних і надихаючих рішень для підлог і спортивних покриттів, TARKETT по всьому світу постійно покращує якість життя своїх споживачів і забезпечує повернення вкладених коштів своїх клієнтів.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Total Україна

Total входить у четвірку найбільших нафтогазових компаній світу. Сьогодні компания Total присутня на ринках аж 150 країн, а створена була в 1924 році у Франції. Основне завдання компанії – забезпечення автомобільної та будівельної галузей якісними, інноваційними та безпечними продуктами.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

Unipharm Ukraine

«Юніфарм, Інк.» – це сучасна американська фармацевтична компанія, яка була заснована в 1992 році. З самого початку свого існування і до цього дня, компанія орієнтована на створення лікарських препаратів, спрямованих на профілактику та лікування багатьох захворювань.

Сайт
Клієнти «Салютіс Прінт»

ZAMMLER GROUP

Компанії групи ZAMMLER надають повний комплекс логістичних послуг з усіх видів перевезень, митного оформлення, зберігання вантажів та експортно-імпортних операцій.

Сайт