Візитна картка — це не лише носій інформації, а й важливий показник статусу і престижу. Фахівці друкарні Салютіс добре це розуміють і гарантують замовникам виготовлення візиток високої якості, недорого та оперативно.

Залежно від специфіки замовлення, ми допоможемо обрати оптимальний метод виробництва. Так, офсетний друк візиток підійде для виготовлення великих тиражів на будь-яких матеріалах. Цифровий друк візиток використовується тоді, коли є потреба випустити невелику кількість примірників в стислі терміни.

Візитки на замовлення: види друку.

  • Класика — візитка формату 90х50 мм, друкується на папері різної щільності та є найпоширенішою на сьогодні формою для візиток в Україні.
  • Евровізітка — розмір візитки визначено загальноєвропейським стандартом і становить 85х55 мм, що дозволяє їй відмінно поміщатися в спеціальне відділення гаманця.
  • Подвійна візитка — незвичайний варіант, який вміщує багато інформації. Може застосовуватися для візитки лікаря, масажиста або дерматолога-косметолога, коли важливо перерахувати на картці спектр послуг.
  • Квадратні — ідеальні візитки для представників творчих професій. Вони втілюють сучасні тенденції поліграфічного дизайну — мінімалізм і чітку геометрію.
  • VIP-візитки на преміум-папері. Матеріал високої якості відрізняється оптичною білизною та дозволяє друкувати барвисті, насичені зображення. Такі візитки приємні на дотик та завжди привертають до себе увагу.
  • Еко-візитки на крафт-папері та картоні чудово підійдуть тим фахівцям, які використовують в роботі органічну продукцію.
  • Візитки з заокругленими кутами пом’якшують стандартний дизайн, додаючи оригінальний елемент до презентації. Такі вироби виглядають одночасно свіжо, елегантно і презентабельно.
  • Двосторонні і односторонні візитки, візитки з ламінацією та без, візитки з пластику, візитки з незвичними поверхнями (бархат, шовкографія) і незвичної форми (пазли, конвертики, серця, квітки, карти і т.п.) – це далеко неповний перелік наших можливостей.

Як замовити візитки?

Якщо ви вже визначилися з бажаними параметрами, то можна приступати до підготовки макету візитки. Щиро радимо скористатися послугами дизайнерів від компанії Салютіс. Ми врахуємо всі ваші побажання, порадимо найкращі рішення і швидко підготуємо відповідний макет для запуску у виробництво.

Ви отримаєте готові візитки з доставкою в найближчому відділенні “Нової пошти” протягом 1-3 днів з моменту виготовлення тиражу. Мешканці столиці можуть безкоштовно забрати своє замовлення на нашому складі в Києві.