Планінги

Ви задоволені тим, як ваші співробітники розподіляють робочий час? Як часто важливі завдання, зустрічі та дзвінки губляться в списку поточних справ? Вам доводиться в поспіху їх переносити або скасовувати, внаслідок чого весь тайм-менеджмент йде шкереберть. Друк планінгів стане відмінним розв’язанням цієї проблеми.

Можливо, ви вже користувалися планінгами та залишилися незадоволеними, адже наповнення не підходить під ваш формат роботи. Ви можете замовити друк планінгів за власним дизайном — тим, який буде зручний саме вам. Зробіть ідеальний планінг для себе і своїх співробітників — нехай кожен член вашої команди почне працювати ефективно, використовувати свій час по-максимуму і приносити користь компанії.

Виготовлення планінгів відмінно підкреслить корпоративний стиль, адже компанії, в яких всі співробітники користуються однаковою фірмовою продукцією справляють гарне враження на відвідувачів.

Друк планінгів в Києві можна замовити і в якості сувеніра — ділові партнери будуть раді отримати такий корисний і зручний подарунок. Додайте на планінги свій логотип, основну інформацію про компанію та контакти – партнери завжди будуть пам’ятати про вас і звертатися, як тільки ваші послуги їм знадобляться.

Друкарня Салютіс допоможе розробити макет та візьме на себе виробництво планінгів за вашим індивідуальним замовленням.  Ми доставляємо свою продукцію по всій Україні.