Запрошення

Запрошення — один з популярних видів поліграфічної продукції, адже для особливої події і запрошення має бути особливим і максимально персоналізованим.

Запрошення бувають декількох видів:

  • ділові (круглий стіл, конференція, семінар);
  • святкові (весілля, День народження, хрестини);
  • побутові (для зборів).

Запрошувальна листівка — це перше враження про вашу урочисту подію. Таке запрошення має містити в собі найважливішу інформацію: місце, час проведення, дрес-код. Виготовлення запрошень в друкарні Салютіс — це ще один крок до того, щоб зробити свято ідеальним.

Дизайн запрошень — мабуть, найважливіший критерій при виготовленні цього типу поліграфії та він має відповідати тематиці заходу. Наприклад, дизайн запрошення на весілля повинен відповідати загальному стилю, у якому буде організовано подію. Найчастіше тут застосовують мінімалізм, пастельні відтінки та нестандартні матеріали — дерево, пластик, шкіра, фактурний картон. Також дуже популярним є крейдований папір чорного і графітового кольорів, що комбінується з тисненням сріблом або рожевим золотом.

Дизайн запрошення на день народження залежатиме від віку іменинника та особливостей події. Дитячі запрошення вимагають яскравих фарб і кольорових персонажів, а дорослі — лаконічності. Тут вже можна використовувати більш класичні матеріали — звичайний і дизайнерський картон, міцний папір.

Ще один вид — корпоративні запрошення, виготовляються для співробітників та партнерів по бізнесу. Така поліграфія, переважно, виконується з логотипом, у фірмовому стилі, що діє як додаткова реклама для вашого бренду і демонструє високий рівень компанії.

Найпоширеніший розмір запрошувальної листівки відповідає євростандарту – 210х100 мм. Популярними є формати А5 і А6, але індивідуальні розміри та форми також в тренді. Листівка може бути одно-, двосторонньою, або із вкладкою з інформацією про подію.

Якщо у вас ще немає макету вашого майбутнього запрошення — радимо скористатися послугами фахівців студії дизайну Салютіс. Ми допоможемо розробити макет ідеальної листівки-запрошення і надамо поради щодо технічної реалізації. Невеликі партії запрошень, термінові запрошення краще і швидше буде надрукувати методом цифрового друку, але у разі виготовлення великого тиражу заздалегідь, економніше користуватися офсетним друком.