Дизайн логотипу та фірмового стилю

Розробка логотипу потрібна, щоб покупець міг відрізнити продукцію однієї фірми від іншої. Для споживача логотип — гарантія якості, до якої він звик.

Для підприємця (бізнесмена) логотип — частина іміджу компанії. Наше завдання полегшити взаєморозуміння обох сторін.

Щоб створити символ, який буде інтуїтивно зрозумілим покупцеві, потрібно дотримуватись наступних вимог: простота, креативність. Мета дизайну — легкість сприйняття, запам’ятовуваність.

Потрібно створити логотип з урахуванням особливостей мого бізнесу, щоб він був сучасним, виділяв нас на тлі інших компаній — так ставить свою задачу наш замовник.

Наше завдання зрозуміти концепцію бренду і запропонувати незвичайне рішення, яке б включало низку важливих характеристик: стиль, унікальність, запам’ятовуваність.

Коли розробка логотипу завершена, його слід протестувати.

Створений хороший логотип, якщо він легкий для сприйняття, а у глядача при погляді на нього виникає асоціація з пропонованою продукцією.

Професійна розробка дизайну логотипу в студії дизайну Салютіс може принести компанії результат, що якісно виділить її товар серед продукції компаній-конкурентів. Звертайтесь до нас за контактами, зазначеними на сайті та отримайте найкращий логотип для свого бізнесу.

На відміну від логотипу, дизайн фірмового стилю має значно більші цінові рамки. Це пов’язано з тим, що корпоративний стиль може включати в себе різний набір компонентів.

Наприклад: для великої транспортної компанії в Києві необхідно розробити фірстіль. Він може включати в себе наступне:

  • канцелярський пакет;
  • різноманітні бланки;
  • конверти;
  • бейджи співробітників;
  • візитки (фірмові й особисті);
  • форму водіїв і вантажників;
  • брендинг різного транспорту;
  • сувеніри та т. д.

У той самий час для невеликої нотаріальної контори необхідні лише конверти, візитки та фірмові бланки.

Відповідно ціна кожного замовлення буде різною.

У першому випадку буде розроблятися повноцінний брендбук, а в другому, дизайн фірмового стилю буде оцінюватися як розробка кількох видів продукції.

Брендбук — це не просто дизайн різних видів продукції, але і докладний посібник з використання цього дизайну (використовувані шрифти, місце в якому слід розміщувати логотип, робота з фірмовими кольорами).

Замовити розробку брендбуку можна в Києві в студії дизайну Салютіс, а також віддалено з будь-якого іншого міста. Як писалося вище, ціна залежить від обсягу роботи та кількості елементів, що розробляються.

Щоб точно розрахувати скільки буде коштувати робота в вашому випадку, зв’яжіться з нами за контактами, зазначеними на сайті.