Пластикові картки

Пластикові карти, в залежності від призначення, можуть бути кількох типів. В компанії Салютіс можна замовити пластикові картки для будь-якого типу:

 • Бонусні та накопичувальні карти для магазинів використовуються для програм лояльності, що включають накопичення бонусів чи спеціальні знижки для постійних покупців.
 • Клубні пластикові карти актуальні для клубів різного типу (спортивні, книжкові, нічні та т.п.).
 • Подарункові пластикові карти, за допомогою яких можна оплатити покупку.
 • Страхові картки в якості страхового поліса.
 • Візитки та бейджі для ідентифікації співробітника компанії.
  Міні-карти, що переважно доповнюють основну карту та використовуються як брелок.
 • Карти-ключі для готелів та будинків з автоматизованою системою доступу.
 • Паливні карти для заправки водіїв компанії на АЗС.
 • Рекламні карти.

Важливим елементом карти є дизайн — стильна і приваблива пластикова картка нікого не залишить байдужим. Щоб дизайн був більш ефектним, використовуються інноваційні методи виробництва пластикових карт.

В типографії Салютіс можна замовити продукцію з використанням:

 1. матового і глянцевого покриття;
 2. голограм;
 3. тиснення;
 4. фотографій;
 5. різних видів обробки та т.п.

Друк пластикових карт можна виконувати різними способами в залежності від потреб замовника: тиражу карт, вимог, висунутих до персоніфікації, бажаного зовнішнього вигляду і подальших умов використання.

Цифровий метод друку використовується для невеликих тиражів і дозволяє створювати на виробі зображення з високою чіткістю. Пластикові карти, виготовлені методом цифрового друку покривають захисним шаром ламінату. Метод цифрового друку дозволяє робити пробний екземпляр карти.

Офсетний метод виробництва використовується для друку великих тиражів і здійснюється на великогабаритних офсетних верстатах. При такому способі виробництва мінімальний формат пластика – А3. Перед виробництвом виготовляється друкована форма, потім проводиться процес фарбування і ламінування. Остаточним етапом є процес вирубки пластикових карт.

Шовкотрафаретний друк використовується, якщо особливі вимоги пред’являються до дизайну пластикової карти — складний малюнок або покриття.

Термосублімаційний друк виробів підійде для оперативного виготовлення невеликих тиражів карт.

Крім того, друк пластикових карток передбачає кілька варіантів нанесення змінних даних — штрих код, ембосування, ідентифікаційний номер, тіпінг, наявність смуги для підпису, scratch-панелі або магнітної смуги з особистим кодом.

Виробництво пластикових карт в компанії Салютіс — це повний цикл, від створення макету до друку пластикових карт. Ми запропонуємо багатий вибір готових дизайнів пластикових карт або розробимо індивідуальний макет з урахуванням ваших вимог.