Хенгери

Хенгери — це поліграфічна продукція з інформацією рекламного змісту з невеликим, акуратним отвором у вигляді гачка. У сучасному маркетингу хенгери використовуються як дуже ефективний і успішний рекламний засіб для просування товару або послуги.

Зазвичай хенгери вішаються на ручки дверей, автомобілів, предметів меблів або на будь-який товар, у якого є за що його зачепити. Яскраві та барвисті хенгери Києві можна замовити у нас, в компанії Салютіс. Вони добре привертають увагу і залучають потенційних покупців.

Друк хенгерів найчастіше виконується на на щільному папері (130- 350 г / м²) розміром 90х200 мм з висічкою. Повнокольоровий друк хенгерів можливий з однієї або двох сторін — за бажанням замовника. Хенгери на більш щільному папері служать довше, тому рекомендуються для багаторазового або тривалого застосування, а хенгери на тонкому папері краще використовувати для промо-акцій або короткочасно. 

У будь-якому випадку, друк ми виконуємо на білому крейдованому папері з витратними матеріалами кращих європейських виробників.

За бажанням замовника, на хенгери можна нанести перфорацію, щоб на відривній частині помістити контактну інформацію, візитку, карту лояльності або купон на знижку.

Дизайн хенгерів вам допоможуть зробити наші професійні художники-дизайнери. Вони врахують всі ваші побажання і створять справжній витвір рекламного мистецтва. А якщо ви маєте готовий макет хенгери — ми швидко і якісно надрукуємо весь тираж.