Банери

Одним з найбільш затребуваних видів широкоформатного друку в Києві є друк банерів. Причини такої популярності полягають не лише в простоті їх використання і низькій вартості виготовлення, а й у високій ефективності даної друкованої продукції. У всьому світі друк банерів на тканині використовується для проведення довгострокових рекламних акцій, оскільки термін служби такого матеріалу в середньому становить 3 роки.

Баннер — це матеріал, на який за допомогою широкоформатного друку наноситься рекламно-інформаційне зображення.

Існують такі різновиди банера:

  • ламінований;
  • литий;
  • банерна сітка.

Для виготовлення ламінованого банера використовується спеціальна високоміцна тканина, тому такий варіант буде найбільш економічно обґрунтованим варіантом для зовнішньої реклами. Крім того, такий виріб можна легко змонтувати практично на будь-яку поверхню.

Друк банерів Київ литих рекомендовано використовувати для створення реклами великих форматів, що перевищують ширину рулону. У таких ситуаціях, без склеювання полотен між собою не обійтися.

Банерна сітка використовується для виготовлення зовнішньої реклами особливо великих розмірів. Завдяки своїй комірчастої структури вона має невелику вагу і добре витримує вітрові навантаження, не створюючи ефект «вітрила». Тому, широкоформатний друк банерів особливо великих розмірів рекомендується виконувати саме на цьому матеріалі.

Переваги банерів:

  1. Необмежена сфера застосування. Рекламні матеріали можна використовувати як для створення зовнішньої, так і для інтер’єрної реклами. І в першому, і в другому випадку друк банерів буде працювати з однаковою ефективністю.
  2. Доступна вартість, навіть в Києві. Крім широкої сфери застосування, така реклама — досить вигідне капіталовкладення. Так, одного разу замовивши друк рекламних банерів, ви забезпечуєте хороший промоушин свого товару або компанії на довгий час.
  3. Висока якість. Повнокольоровий друк банерів в компанії Салютіс завжди має відмінну якість, не залежно від використовуваного матеріалу. Це можливо завдяки тому, що наші фахівці мають великий досвід у сфері виготовлення рекламної продукції, а на виробництві використовують виключно матеріали високої якості.
  4. Оперативне виготовлення. Сьогодні, терміновий друк банерів — дуже затребувана послуга, адже від оперативності виготовлення рекламних матеріалів буде залежати те, як швидко про вашу компанію дізнаються.
  5. Тривалий термін експлуатації. Замовляючи друк банерів в Києві, ви отримуєте виріб, що має практично необмежений термін служби. Даний матеріал надзвичайно стійкий до негативного впливу навколишнього середовища, він здатний витримувати сильні вітрові навантаження і перепади температур. Це гарантує довговічність і міцність вашої реклами.
  6. Простота монтажу. Банерна реклама монтується без особливих зусиль. Крім того, вона не вимагає додаткового догляду, що є ще однією з її суттєвих переваг.

 

Друк банерів в Києві може виконуватися у вигляді банерних полотен або перетяжок. Реклама на банерному полотні найчастіше розміщується на фасадах будівель і споруд, а її розмір може обмежуватися лише площею фасаду або матеріалом полотна.

Розмістити банерну рекламу можна і на перетяжках (троллах). В цьому випадку, широкоформатний друк банерів виконується на вузькому рулонному матеріалі, ідентичному по довжині до ширини дороги, поперек якої вони будуть встановлені.

Обидва види рекламних полотен мають високу ефективність, оскільки прочитати їх можуть не лише пішоходи, а й водії автотранспорту, що проїжджають повз, особливо в місті Києві.

Друк банерів в Києві передбачає не тільки виготовлення реклами, але і її монтаж. А для того, щоб посилити її ефективність варто обов’язково подбати про місце розміщення і способі монтажу. Реклама, розміщена в місці з високою прохідністю, гарантовано збільшить кількість відвідувачів і підніме прибутковість рекламованого закладу або продукції.

Друк банерів на вінілі в компанії Салютіс здійснюється на новітньому обладнанні та з використанням високоякісних матеріалів.

Друк банерів Київ — один з найпопулярніших і працюючих інструментів зовнішньої реклами.

Безумовно, послуги з виготовлення рекламних матеріалів надаються багатьма компаніями. Але тільки в Салютіс ви отримаєте першокласний сервіс і індивідуальний підхід до кожного клієнта. У нас ви зможете не лише замовити друк рекламних матеріалів, а й скористатися послугами дизайнерів, які допоможуть створити дійсно ефективну, і привабливу рекламу. Це допоможе вашій компанії вийти на принципово новий, якісний рівень розвитку і завоювати популярність серед клієнтів!