Папки, виконані у фірмовій корпоративній стилістиці, з зображенням логотипу і слоганів компанії — це персоналізація, додаткова реклама бренду та зайвий привід для співробітників пишатися власною компанією. В таких виробах приємно зберігати та переносити документи, віддавати їх на підпис та надсилати партнерам.

Друк фірмових папок в типографії Салютіс може бути виконаний по-різному:

  • папки стандарт на щільному папері;
  • папки стандарт на картоні;
  • пластикові папки з корпоративною символікою;
  • папки преміум на щільному папері.

Стандартна папка друкується з одного боку та може виконуватись з глянцевим покриттям, яке більш стійке до механічних пошкоджень і виглядає яскраво. Можна використовувати і матову ламінацію, що надає папці благородного, вишуканого вигляду. На майбутньому згині виконується біговка для охайного та легкого згинання. Також конструкція папки, за бажанням замовника, може містити спеціальні куточки для розташування візитки.

Тим, хто прагне підкреслити увагу до деталей та статус компанії, радимо розглянути преміум-екземпляри. Вони можуть друкуватися на папері типу металлик, або ж мати спеціальне покриття та тиснення, що завжди виглядає статусно та вишукано.

Замовлення друку у типографії Салютіс.

Якщо у вас ще немає макету вашої майбутньої папки — радимо скористатися послугами фахівців студії дизайну Салютіс. Ми допоможемо розробити макет і надамо поради щодо технічної реалізації. Невеликі партії або ж термінові замовлення краще і швидше буде надрукувати методом цифрового друку, але у разі виготовлення великого тиражу заздалегідь, економніше користуватися офсетним друком.