Наклейка — особливий тип поліграфії, що зазвичай має два шари: верхній клейовий шар з надрукованим зображенням і нижній паперовий, що запобігати прилипанню наклейки. Друк наклейок можна виконати на папері чи плівці.

Паперові наклейки друкують на рафлатаці або на ораклі з ламінацією. Ці види наклейок бувають одноразовими або ж з можливістю повторного нанесення основи. Саму поверхню паперових наклейок можна зробити матовою, напівглянсовою або глянсовою, а наклейки з пластику —прозорими.

Наклейки стануть у нагоді для описів товарів, штрих-кодів, анотацій. Крім того наклейка може бути результативним рекламним інструментом, що збільшує впізнаваність бренду. У цьому випадку до виготовлення стікерів, наклейок та етикеток потрібно поставитись з особливою пильністю та приділити увагу дизайну.

Сьогодні етикетки та стікери — найпопулярніші типи наклейок у галузі торгівлі. На етикетах розташована інформація про товар, інформація про виробника, дата виготовлення і термін зберігання, та деякі характеристики товару (склад, спосіб застосування). Добре, якщо етикетка є вишуканою, оригінальною та привабливою, адже саме під час вивчення етикетки, потенційний покупець приймає рішення про покупку.

Стікер — ще один вид наклейки, що може бути розташований на продукті, на упаковці, в місцях загального користування, у місцях продажів або у громадському транспорті. Найчастіше такі наклейки призначені для оперативного інформування потенційних клієнтів про рекламні пропозиції компанії. Стікери, які планують розміщати на вулиці, мають бути виготовлені за спеціальною технологією, що забезпечує водостійкість.

Друкарня Салютіс надає повний спектр поліграфічних послуг з виготовлення наклейок. Якщо ви ще не маєте макету майбутньої продукції — радимо скористатися послугами нашої студії дизайну. Досвідчені фахівці допоможуть підібрати найкраще рішення з урахуванням усіх ваших побажань.