Круг дозування

Коло (шкала) дозувань для медичних препаратів — специфічний тип галузевої поліграфічної продукції медичного та фармацевтичного призначення. Така, що не лише полегшує лікарям призначення препаратів та вживання ліків пацієнтами, але й виконує додаткову рекламну функцію.

Першочерговим завданням при виготовленні кола дозувань є розробка креативного, яскравого, інтуїтивно зрозумілого дизайну та макету. Конструкція кругу дозувань складається з кількох шарів — стаціонарного та рухомого. Рухомих частин може бути кілька. Зазвичай на стаціонарну частину наносять шкалу віку, ваги чи інші показники. Шари виготовляються з міцних матеріалів:

  • картону
  • пластику,
  • металевих пластин,
  • деревини та ін.

Зображення може бути нанесене різними шляхами в залежності від матеріалу носія, обсягу замовлення та задуму дизайнера. Це може бути і офсетний, і цифровий друк, і шовкографія і гравірування. Для надання міцності картонним виробам використовують післядрукарську обробку — ламінування.

Важливе місце в отриманні бажаного результату посідає якісне та акуратне кріплення частин виробу, адже коло має виглядати бездоганно та служити довго. Тому радимо не економити на цій частині.

Аналогічні оригінальні конструкції використовуються не лише в фармацевтиці, а й в інших галузях, де є необхідність використовувати різні таблиці, що можуть бути переведені у рухому шкалу: харчовій промисловості, спортивній медицині, сільському господарстві і.п.

Замовити коло дозувань в Києві можна в типографії Салютіс за контактами, зазначеними на сайті. Ми якісно, швидко та за прийнятною ціною виготовимо необхідну партію. Якщо ви ще не маєте макету майбутнього кола дозувань, фахівці студії дизайну Салютіс допоможуть з розробкою та підготують макет, що відповідатиме всім вашим вимогам.