POS матеріали

machine_1920x1280

Воблери

Розробка і друк воблерів в Києві

machine_1920x1280

Круг дозування

Розробка і друк кругів дозування в Києві

machine_1920x1280

Магніти

Розробка і друк магнітів в Києві

machine_1920x1280

Пакети

Розробка дизайну і друк пакетів в Києві

machine_1920x1280

Сети для ресторанів

Розробка і друк сетів для ресторанів в Києві

machine_1920x1280

Упаковка

Розробка і друк упаковки в Києві

machine_1920x1280

Хенгери

Розробка і друк хенгерів в Києві

machine_1920x1280

Цінники

Розробка дизайну і друк цінників в Києві

machine_1920x1280

Шелфтокери

Розробка і друк шелфтокерів в Києві

Рекламна продукція, яку розміщують в торгових залах, кафе називається POS матеріали. У Києві ви побачите безліч яскравих прикладів грамотного позиціювання товарів і послуг завдяки саме такій продукції. POS матеріалами вважаються інформаційні таблички, покажчики та навігаційні стрілки.

У торгових приміщеннях одночасно реалізується безліч різних рекламних рішень. Мета — зорієнтувати аудиторію в маркеті та серед товарів, забезпечити впізнаваність того чи іншого продукту, інформувати про акції, знижки, новинки.

Від того, наскільки правильно та продумано вибрані та розміщені пос матеріали, залежить ефективність маркетингової стратегії. При цьому, важливу роль відіграє також якість друку і виготовлення. Чим яскравіше виглядає реклама, тим більше вона привертає уваги, викликає довіри та формує позитивний імідж в цілому.

Залежно від мети, для розміщення в торгових залах, центрах надання послуг або офісах замовляють воблери, шелфтокери, цінникоутримувачі, накхенгери, роллапи, диспенсери, спайдери, штендери, постери, мобайли.

Замовити POS матеріали Київ можна в типографії Салютіс, яка пропонує сучасну поліграфію в Києві. Виготовлення здійснюється на власному обладнанні, із застосуванням кращих фарб і основ, тому продукція зберігає свій первісний вигляд протягом усього періоду експлуатації та привертає увагу цільової аудиторії.

Ми гарантуємо оперативну, виконану за всіма вимогами, роботу.

За додатковою консультацією звертайтеся до фахівців за телефонами, зазначеними на сайті. Менеджери нададуть інформацію про цікаві види продукції, можливості друку, ціни, актуальні пропозиції для нових і постійних клієнтів.Якщо в вас ще немає макету майбутнього замовлення, наші дизайнери допоможуть вам з розробкою найкращого варіанту.

Оформіть замовлення на POS матеріали виготовлення вже сьогодні і забезпечите якісну рекламну кампанію.

Приклади продукції POS матеріалів