Офсетний vs цифровий?

Офсетний vs цифровий?

Питання: «Який спосіб друку обрати?» задає собі практично кожен замовник🤔 Видів друку сьогодні існує справді багато. Кожен спосіб по своєму унікальний, і краще підходить для певного виду поліграфічної продукції. Великим успіхом користуються у замовників офсетний друк і цифровий . Сьогодні ми розкажемо Вам про їхні відмінності👌🏻

🔸 Ключовий параметр при прийнятті рішення – обсяг тиражу. Наприклад, 100 примірників формату А3 краще друкувати цифровим способом. У цьому випадку кількість друкованих примірників ніяк не впливає на ціну тиражу, що вигідно, якщо тираж невеликий. В іншому випадку економніше друкувати офсетним способом. Тут більший тираж – менша ціна примірника.

🔸 Терміни – наступний параметр вибору. На «цифрі» невеликі тиражі друкуються відносно швидко. Офсетний друк продуктивніший для великих замовлень. Але тут витрачається багато часу на додаткову  підготовку.

🔸Ще одне важливе питання – якість. Без сумніву вибір в цьому випадку падає на офсетний спосіб друку. Але варто зазначити, що з розвитком технологій цифровий друк також досяг успіху в цьому плані.

Компанія Salutis завжди підбере саме для Вас оптимальний спосіб друку і зробить все, щоб Ви залишились задоволеними 💙


📍За додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:
+380 (44) 592-45-56